Відгуки. Онлайн консультації лікаря ортопеда.Опыт лечения повреждений голеностопного сустава
Хотілося б звернути вашу увагу на те, що якщо на нашому сайті немає відповіді на ваше запитання, це швидше за все означає, що воно більш індивідуальне і вимагає додаткової консультації з лікарем. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання.

Лікар ортопед Хмаренко Олександр Миколайович
Average rating:  
 2 reviews
 by Татьяна

Год назад Александр Николаевич сделал мне операцию по устранению вальгусной деформации пальцев обеих стоп. За это время я ни на секунду не пожалела о своем выборе в пользу операции и специалиста, который ее проводил. Хочу выразить огромную благодарность Александру Николаевичу за труд и за мои «новые» ножки, вид которых теперь я очень люблю! Отдельное спасибо команде врачей, участвовавших в проведении операции, а также всему персоналу клиники «Да Винчи»!

 by Анна Пасевич

Від всього серця хочу подякувати Олександру Миколайовичу Хмаренко за те що подарував мені нову здорову і анатомічно правильну стопу, якої в мене не було майже все моє свідоме життя ( з років 5 і до 35 років я прожила з вальгусною деформацією стопи 3-го ступеню). Пережила весь можливий дискомфорт (мозолі натоптиші, незручне і некрасиве взуття, постійний біль і печія в ногах) і купа комплексів.

Лікаря шукала довго, і дякуючи Богу, знайшла по рекомендації однієї з пацієнток, яка зробила операцію і собі і мамі, і дуже була задоволена. Тому я не роздумуючи відразу знайшла контакти лікаря, ознайомилися з відгуками і майже одразу записалася на консультацію. Вже через тиждень, подолавши 200 км(Полтавська область), я здійснила свою давню мрію.

Операція пройшла безболісно, а ось на реабілітацію треба виділити собі час і морально себе підготувати. Але вже через 5 тижнів після операції, я почала повноцінно ходити і навіть займатись фітнесом.
На момент написання відгуку минуло пів року після операції, ногу використовую екстремально так як обожнюю спорт та активний спосіб життя. В мене зникли мозолі і натоптиші, нігті почали рости правильної форми, зникли больові відчуття в стопі. Можна сказати, що почалося нове життя і що найголовніше для жінки, мені не соромно показати свої ноги і дозволити собі красиве взуття.

Не вистачить слів, щоб передати свою вдячність Олександру Миколайовичу і всьому медколективу за професіоналізм, уважність , чудову організацію і за комфортну атмосферу впродовж всього перебування в клініці. Дуже вразив сучасний рівень медицини в клініці з високотехнологічним обладнанням для обстежень, проведення операцій. Все організовано на вищому рівні!

В кого є аналогічні проблеми, раджу відкинути всі сумніви і страхи і просто зробити перший крок! Адже повернути радість руху та жити повноцінно – це того варте.

Ще раз щиро вдячна лікарю від всього серця, бажаю міцного здоровя, мирного неба і вдячних пацієнтів!